Reference

31/05/2016

Napište nám své pocity a zážitky, které jste s námi prožili, na vašem názoru nám záleží

We had a great time at Ultimate Games and are very happy about the experience! We had a lot of fun and are happy to recommend you. Your staff was very friendly and good at communication. If there is anything I can suggest for you is that it would be an even better experience if you add some music to the activities. Despite that I have nothing bad to say!

We had a great time at Ultimate Games!
Lene Kulterud Mix všech aktivit

Děkuji za fantastické a nevšední odpoledne! Nemělo to chybu, všichni jsme se vážně bavili. A taky se dost zpotili, ale to k tomu patří. Nutno také podotknout, že i přístup organizátorů byl opravdu profesionální a dobře se o nás postarali. Z mojí strany tedy žádné výtky!

Nemělo to chybu, všichni jsme se vážně bavili
Vojtěch Jiří Archery Tag

Jedním slovem – skvělý! Moc jsme si to užili. I když fotbal není zrovna moje nejoblíbenější hra, tak tahle aktivita vážně stojí za to. Člověk si ani nedokáže představit, jak vtipný to je, když se v té kouli otáčí i vzhůru nohama. Určitě to nebylo naposledy, co jsme na Bubble Fotbal šli!

Jedním slovem – skvělý!
Ivan Lednický Bubble Fotbal

Hodně jednoduše jsme se do hry ponořili, všichni se soustředili a běhali sem a tam. Je to doopravdy akční. Bál jsem se, že střílení z luku bude docela těžký, ale po chvíli jsme si všichni zvykli a šlo to dobře. Jediná škoda je, že to tak rychle uteklo! Jinak bylo všechno perfektní. Děkujeme!

Je to doopravdy akční
Pavel Hřebecký Archery Tag

Nebyla jsem na Binocular Fotbalu poprvé, takže jsem věděla, co mě čeká. I tak jsme se ale dost nasmáli, protože je neuvěřitelný, co s vámi ty brýle udělají a jak těžký je s nimi cokoliv dělat. Organizace perfektní. Všechno bylo tak, jak má být. Vřele doporučuji!

Vřele doporučuji!
Markéta Šuranská Binocular Fotbal