O nás

03/02/2016

Bubble Fotbal PrahaJsme eventová agentura která se specializuje na pořádání sportovně-zábavných aktivit. Svoji práci děláme kvalitně, fungujeme totiž už od roku 2004. Za tu dobu jsme nabrali velké množství zkušeností, které využíváme k tomu, aby čas, který s námi trávíte, stál za to.

Zakládáme si na tom, že naše zážitkové akce jsou inovativní, originální a budou vás bavit.

Navíc nabízíme sportovní aktivity Praha, které jste možná nikdy v životě nezkoušeli, a tak zažijete něco dosud nepoznaného a nezapomenutelného. Ať už to je na teambuilding, firemní akce Praha, nebo pro partu kámoše pokud se rozhodnete využít ultimátní hry, máte jistotu profesionálního přístupu.

 

Žádné amatéry do našich řad nepřijímáme – chceme, abyste s našimi lidmi byli nanejvýš spokojení, dbáme tedy na jejich řádné zaškolení. Taktéž vybavení, které vám k našim  našim teambuilding aktivitám poskytujeme, je na špičkové úrovni a i při drsnějších sportovních hrách se nemusíte bát žádného zranění. Kromě potřebné sportovní výstroje totiž zajišťujeme i nezbytné ochranné prvky. Vaše bezpečnost je pro nás velmi důležitá.

Za důkaz, že naši práci odvádíme dobře, považujeme několik set skupin přátel či kolegů, které se svěřily do našich rukou. Chcete s partou podniknout něco neobvyklého a zahnat nudu? Neváhejte a přijďte za námi! Zorganizujeme Vám sportovní den Praha, nebo Vám doplníme váš program na teambuilding.

Co nabízíme?

Naše teambuilding aktivity Praha jsou inovativní, ale hlavně zábavné! Vybrat si můžete z několika různých aktivit, ať už akčnějších, co vám zvednou hladinu adrenalinu v krvi, jako třeba Battle Zone Archery nebo jinak nazývaný Archery Tag Praha, či Archery Attack Praha, či trochu mírumilovnějších, ale neméně zábavnějších – mezi nimi například Bubble Fotbal Praha, Zorbing Fotbal, Bumperball.

Z naší nabídky – sportovní aktivity Praha si vybere zkrátka každý, a ať už padne volba na jakoukoliv aktivitu, zklamaní rozhodně nebudete. Tak seberte své přátele a přijďte si vyzkoušet něco nového! Naše ultimátní hry naleznete zde , nebo na Youtube!

Naše agentura se řídí mottem: „Vaše zábava je naše práce“. A kdo by se nechtěl bavit?